Dyplomanci ZSM z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku

Kiedy:
12 Kwiecień 2016@18:00 – 21:00
2016-04-12T18:00:00+02:00
2016-04-12T21:00:00+02:00
Gdzie:
Sala Koncertowa
Podleśna 2
Białystok
Polska
Koszty:
Bez opłat

Kazimierz Dąbrowski – dyrygent

W programie:

Adam Szymański – wiolonczela                M.Bruch – Kol Nidrei

Jakub Chomiczewski – klarnet                 C.M.Weber – I Koncert f-moll cz. III

Krystian Maciejczuk – skrzypce                N. Paganini – I Koncert skrzypcowy D-dur, op. 6

Sergiusz Romaniuk – waltornia (Filia)   C.Saint-Saëns – Morceau de Concert op.94 cz. I

Zuzanna Lipska – perkusja                       Ottmar Gerster – Capricietto na kotły

Katarzyna Dakowicz – fortepian              G.Gershwin – Błękitna rapsodia

Skład orkiestry:

Skrzypce I:
Justyna Tomasiak – koncertmistrz
Szymon Kałużny
Zbigniew Piotrowski
Marta Patrykus
Mariusz Toczyski
Hanna Pawlicka
Monika Szuchalska

Skrzypce II:
Magdalena Górska – lider
Bartłomiej Majewski
Maciej Mancewicz
Joanna Maliszewska
Melania Bielska
Alicja Zaworska
Natalia Żebrowska

Altówki:
Barbara Bamberska– lider
Maria Wierzbicka
Martyna Nowicka
Yauheni Barkou
Martyna Zych

Wiolonczele:
Katarzyna Mońko – lider
Piotr Wolanin
Valeryja Mikelis
Dominika Dębkowska (gościnnie ZSM)

Kontrabasy:
Mateusz Waraksa – lider
Elżbieta Hasińska
Luiza Kaliszewska
Katarzyna Żukowska

Flety:
Paganini: Anna Wiosna, Jolanta Jagłowska
Weber: Renata Kaczyńska, Katarzyna Drzewicka
Bruch: Jolanta Jagłowska, Adrianna Zielińska
Saint-Seans: Jolanta Jagłowska, Adrianna Zielińska
Gerschwin: Anna Wiosna, Jolanta Jagłowska

Oboje:
Paganini: Joanna Krejzler, Amelia Skibińska
Weber: Emilia Małkowska, Joanna Krejzler
Bruch: Joanna Krejzler, Amelia Skibińska
Saint-Seans: Joanna Krejzler, Amelia Skibińska
Gerschwin: Emilia Małkowska, Amelia Skibińska

Klarnety:
Paganini: Mateusz Kurkowski, Dominik Przystępski
Bruch: Dominik Przystępski, Mateusz Kurkowski
Saint-Seans: Dominik Przystępski, Ewa Grad
Gerschwin: Joanna Jurczuk, Dominik Przystępski


Klarnet basowy:
Mateusz Kurkowski

Saksofony:
Maria Kowalewska
Justyna Kopczyńska
Rafał Wróblewski

Fagoty:
Paganini: Aleksandra Lech
Weber: Katarzyna Doms, Katarzyna Jurczak
Bruch: Aleksandra Lech, Katarzyna Jurczak
Saint-Seans: Aleksandra Lech, Katarzyna Jurczak
Gerschwin: Katarzyna Doms, Aleksandra Lech

Trąbki:
Paganini: Bernard Niezgoda, Joanna Skiba
Weber: Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski
Bruch: Cezary Witkowski, Ewa Omielan
Gerschwin: Artur Tokarczyk, Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski

Waltornie:
Bartosz Duchnowski
Adam Fiedoruk
Karol Ołdakowski (gościnnie OiFP),

Puzony:
Przemysław Witkowski
Rafał Połczyński
Ewa Żurakowska

Tuba:
Adam Stasiewicz

Perkusja:
Mariusz Łepkowski
Ewa Szubzda
Urszula Murawko
Anna Baranowska

Harfa:
Sandra Kopijkowska (gościnnie)