Skład na koncert 10.04.2018r

Orkiestra UMFC , Dyplomanci ZSM
skład na koncert 10.04.2018r. wtorek
Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2 godz. 18:00
MONIKA BACHOWSKA- DYRYGENT

1. Natalia Gładkowska – flet
François Devienne – Koncert fletowy nr 7 e-moll, cz.III – Rondo
2. Julia Malinowska – flet
Cécile Chaminade – Concertino D-dur op. 107 na flet i orkiestrę
3. Michał Jagiełło – trąbka
Antonio Vivaldi – Aria Vagausa „Armatae face et anguibus” z oratorium „Judyta triumfująca” na trąbkę i orkiestrę smyczkową
4. Paweł Półtorak – gitara
Joaquino Rodrigo – „Concierto de Aranjuez” na gitarę i orkiestrę, cz.II – Adagio
5. Damian Zyskowski – akordeon
Igor Shamo – Koncert na akordeon i orkiestrę smyczkową,
cz.III – Aria, cz. IV – Toccata
6. Maja Markowska – fortepian (Filia)
Joseph Haydn – Koncert fortepianowy G-dur, cz.III – Rondo. Presto
7. Karolina Łapińska – śpiew
Franz Lehár – Aria Giuditty „Kto me usta całuje ten śni” z operetki „Giuditta”

INSTRUMENTY SMYCZKOWE – CAŁY PROGRAM
Skrzypce I
1. Toczyski Mariusz – lider
2. Szuchalska Monika
3. Górska Magdalena
4. Piotrowski Zbigniew
5. Majewski Bartłomiej
6. Patrykus Marta Barbara
7. Sandel Elżbieta
8. Traihel Maryia
9. Mancewicz Maciej
10. Chudziak Aleksandra Magdalena
11. Kałużny Szymon
12. Klinger Melania
13. Maliszewska Joanna

Skrzypce II
1. Pawlicka Hanna Agnieszka- lider
2. Baumel Agata
3. Mazgajczyk Katarzyna Anna
4. Borowski Dawid
5. Garus Katarzyna
6. Czepiel Eliza
7. Halaburda Ewa
8. Laskowska Agata
9. Włodarczyk Aleksandra
10. Gorayska Barbara
11. Pieczewska Weronika
12. Tokajuk Emilia
13. Zaworska Alicja

Altówka
1. Piatrovich Hanna – lider
2. Markowska Martyna
3. Wierzbicka Maria
4. Zych Martyna Oliwia
5. Drabarek Agnieszka
6. Gosieniecka Aleksandra
7. Wiciński Karol
8. Wagner Katarzyna
9. Ostasz Aleksandra

Wiolonczele
1. Wolanin Piotr- lider
2. Asipchuk Raman
3. Mikelis Valeryia
4. Maciejewska Kinga
5. Gołdys Maja
Kontrabasy
1. Makarczuk Joanna Monika– lider
2. Pawełczyk Patrycja Małgorzata
3. Cis Oskar
4. Kuk Krzysztof

PERKUSJA
1. Łepkowski Mariusz
2. Baranowska Anna

Harfa

INSTRUMENTY DĘTE
Cécile Chaminade – Concertino D-dur op. 107 na flet i orkiestrę
1. Flet, picollo- Zielińska Adrianna, Falkowska Agata
2. Oboje – Skibińska Amelia, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety- Grad Ewa , Bednarczyk Kinga
4. Fagoty- Jurczak Katarzyna, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
Tabero Bartłomiej, Adamski Piotr
6. Puzony – Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita,
7. Tuba- Ciszewski Szymon

Joaquino Rodrigo – „Concierto de Aranjuez” na gitarę i orkiestrę, cz.II – Adagio 13’
1. Flety, piccolo – Kaczyńska Renata , Zielińska Adrianna Falkowska Agata (picollo)
2. Oboje, rożek angielski – Wojszel Aleksandra, Skibińska Amelia, Waszkiewicz Michał (rożek)
3. Klarnety – Grad Ewa, Bednarczyk Kinga
4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Ciszewska Joanna
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
6. Trąbki- Skiba Joanna, Wadowski Michał,

Joseph Haydn – Koncert fortepianowy G-dur, cz.III – Rondo. Presto 5’30
1. Oboje – Waszkiewicz Michał, Wojszel Aleksandra
2. Rogi – Fiedoruk Adam, Adamski Piotr

Franz Lehár – Aria Giuditty „Kto me usta całuje ten śni” z operetki „Giuditta” 4’
1. Flety, piccolo – Kaczyńska Renata, Zielińska Adrianna, Falkowska Agata
2. Oboje – Skibińska Amelia, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety – Grad Ewa, Bednarczyk Kinga
4. Fagoty – Klimaszewski Kajetan, Ciszewska Joanna
5. Rogi- Fiedoruk Adam, Adamski Piotr
6. Trąbki-Wadowski Michał, Skiba Joanna
7. Puzony – Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita

Próby sekcyjne
poniedziałek 26.03.2018r.
•10.30 – 13.00 skrzypce I i II- as. Rafał Dudzik (s. 31)
•11.00 – 14.00 altówki – ad.dr Radoslaw Koper (s. 25)
•11.45- 14.30 kontrabasy – ad. dr Kamill Łomasko (s. 06)
•13.00 – 15.00 wiolonczela – st. wykł. Wojciech Kopijkowski (s. 31)
•16.00 – 18.00 instrumenty dęte – st. wykł. dr Sylwester Sobola (s. 31)

Próby
5.04.2018r.(czwartek)
•9.00-13.00 s. Koncertowa 31
•16.00-20.00 s. koncertowa 31
6.04.2018r. (piątek) 9.00 – 13.00 s. koncertowa 31
7.04.2018r. ( sobota) 9.00 – 13.00 s. koncertowa z solistami
8.04.2018r. ( niedziela) 10.00- 14.00 s. koncertowa z solistami
9.04.2018r.(poniedziałek) 9.00-13.00 ul. Podleśna 2 z solistami
18:30-22:00 „
10.04.2018r.(wtorek) 9.00- 13.00 ul. Podleśna 2

próba generalna
17.00 gotowość
18:00, ul. Podleśna 2 – KONCERT