Paln prób i skład 6.03.2018

Orkiestra Symfoniczna UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku

skład na koncert 06.03.2018r. wtorek
Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2 godz.19:00

BOGDAN OLĘDZKI- DYRYGENT

JAKUB DUBIK- SOLISTA( WIOLONCZELA)

• W.A.MOZART – UWERTURA DO OPERY CZARODZIEJSKI FLET
• C.SAINT-SEANS – KONCERT WIOLONCZELOWY NR1 A -MOLL
• R.SCHUMANN – SYMFONIA D-MOLL OP.120

INSTRUMENTY SMYCZKOWE – CAŁY PROGRAM
Skrzypce I
1. Pomykała Joanna- lider
2. Górska Magdalena
3. Piotrowski Zbigniew
4. Toczyski Mariusz
5. Patrykus Marta Barbara
6. Sandel Elżbieta
7. Pawlicka Hanna Agnieszka
8. Szuchalska Monika
9. Traihel Maryia
10. Mancewicz Maciej
11. Chudziak Aleksandra Magdalena
12. Kałużny Szymon
13. Bielska Melania
14. Maliszewska Joanna

Skrzypce II
1. Baumel Agata –lider
2. Majewski Bartłomiej
3. Mazgajczyk Katarzyna Anna
4. Borowski Dawid
5. Garus Katarzyna
6. Czepiel Eliza
7. Halaburda Ewa
8. Laskowska Agata
9. Włodarczyk Aleksandra
10. Gorayska Barbara
11. Pieczewska Weronika
12. Tokajuk Emilia
13. Zaworska Alicja

Altówki
1. Piatrovich Hanna – lider
2. Markowska Martyna
3. Wierzbicka Maria
4. Zych Martyna Oliwia
5. Drabarek Agnieszka
6. Gosieniecka Aleksandra
7. Wiciński Karol
8. Wagner Katarzyna
9. Ostasz Aleksandra

Wiolonczele
1. Wolanin Piotr- lider
2. Asipchuk Raman
3. Mikelis Valeryia
4. Maciejewska Kinga
5. Gołdys Maja
Kontrabasy
1. Pawełczyk Patrycja Małgorzata – lider
2. Cis Oskar
3. Kuk Krzysztof

PERKUSJA
1. Łepkowski Mariusz
2. Baranowska Anna

INSTRUMENTY DĘTE
W. A. Mozart -Uwertura do opery Czarodziejski flet
1. Flety, – Zielińska Adrianna, Falkowska Agata ,
2. Oboje – Waszkiewicz Michał, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety- Ladziński Jakub, Pomykała Kamil
4. Fagoty- Jurczak Katarzyna, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Fiedoruk Adam, Tabero Bartłomiej
6. Trąbki- Wadowski Michał, Witkowski Cezary,

C.Saint-Seans -Koncert wiolonczelowy nr 1 a-moll
1. Flety– Falkowska Agata, Zielińska Adrianna
2. Oboje- Skibińska Amelia, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety -Kurkowski Mateusz, Przystępski Dominik
4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Ciszewska Joanna
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
6. Trąbki- Jagiełło Michał, Witkowski Cezary

R.Schumann – IV SYMFONIA d- moll op.120
1. Flety – Jagłowska Jolanta, Zielińska Adrianna
2. Oboje – Waszkiewicz Michał, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety- Jurczuk Joanna, Grad Ewa
4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Jurczak Katarzyna,
5. Rogi – (4) Czekała Jakub, Fiedoruk Adam, Tabero Bartłomiej , Adamski Piotr
6. Trabki – Niezgoda Bernard, Skiba Joanna
7. Puzony (3)- Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita,

PRÓBY SEKCYJNE !
PONIEDZIAŁEK 26.02.2018r.
Skrzypce – 10.30- 13.30 – as. R.Dudzik s. 31 (budynek A)
Altówki – 11.30 – 14.00 – ad. dr R.Koper s.25 (budynek A)
Wiolonczele – 13.00- 15.30 – st. wykł. W.Kopijkowski s. 4 (budynek A)
Kontrabasy – 11.30- 14.00 – ad. dr K.Łomasko s.06 (budynek A)
Instrumenty Dęte- 14.00 – 17.00 – st. wykł. dr S.Sobola s.31 (budynek A)
Próby
27.02.2018, wtorek, 9.00-13.00 s.31
28.02.2018, środa, 9.00-13.00 s.31
1.03.2018, czwartek 9.00-13.00 s.31
2.03.2018, piątek 9.00-13.00 s.31
3.03.2018, sobota, 9.00-13:00 s.31
4.03.2018, niedziela wolne

5.03.2018, poniedziałek 9:00-13:00, ul. Podleśna 2
6.03.2018 , wtorek 9:00-13:00, ul. Podleśna 2 próba generalna

6.03.2018 ,wtorek 18.00 GOTOWOŚĆ
KONCERT 19:00, ul. Podleśna 2