SKŁAD ORKIESTRY I PLAN PRÓB Kabara 28.11.2017

skład na koncert  28.11.2017r. wtorek

Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2 godz.20:00   

ROBERT KABARA -DYRYGENT

FILIP JAKUB MOSUREK- solista /klarnet

 

  • STANISŁAW MONIUSZKO – UWERTURA do Opery Halka
  • KAROL KURPIŃSKI – KONCERT KLARNETOWY B-DUR
  • WOLFGANG AMADEUS  MOZART –SYMFONIA G-MOLL  KV 550

INSTRUMENTY SMYCZKOWE –  CAŁY PROGRAM

Skrzypce I

  1. Sandel Elżbieta – lider
  2. Patrykus Marta Barbara
  3. Pomykała Joanna
  4. Piotrowski Zbigniew
  5. Górska Magdalena
  6. Szuchalska Monika
  7. Pawlicka Hanna Agnieszka
  8. Toczyski Mariusz
  9. Traihel Maryia
  10. Chudziak Aleksandra Magdalena
  11. Mancewicz Maciej
  12. Kałużny Szymon
  13. Bielska Melania
  14. Maliszewska Joanna

Skrzypce II

  1. Baumel Agata –lider
  2. Majewski Bartłomiej
  3. Mazgajczyk Katarzyna Anna
  4. Borowski Dawid
  5. Garus Katarzyna
  6. Czepiel Eliza
  7. Halaburda Ewa
  8. Laskowska Agata
  9. Włodarczyk Aleksandra
  10. Gorayska Barbara
  11. Pieczewska Weronika
  12. Tokajuk Emilia

Altówka

  1. Piatrovich Hanna – lider
  2. Wierzbicka Maria
  3. Markowska Martyna
  4. Zych Martyna Oliwia
  5. Drabarek Agnieszka
  6. Gosieniecka Aleksandra
  7. Wiciński Karol
  8. Marciniak Dominika
  9. Ostasz Aleksandra

Wiolonczele

  1. Wolanin Piotr- lider
  2. Asipchuk Raman
  3. Mikelis Valeryia
  4. Maciejewska Kinga
  5. Gołdys Maja

Kontrabasy

  1. Pawełczyk Patrycja Małgorzata – lider
  2. Cis Oskar
  3. Kuk Krzysztof

PERKUSJA

  1. Łepkowski Mateusz
  2. Baranowska Anna

INSTRUMENTY  DĘTE

Stanisław Moniuszko -Uwertura do opery Halka

  1. Flety, piccolo – Zielińska Adrianna, Falkowska Agata
  2. Oboje –  Waszkiewicz Michał, Skibińska Amelia
  3. Klarnety- Ladziński Jakub, Kurkowski Mateusz
  4. Fagoty- Jurczak Katarzyna, Ciszewska   Joanna
  5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,  Adamski Piotr, Tabero Bartłomiej
  6. Trąbki- Niezgoda Bernard, Wadowski Michał/Białystok/Suwałki Witkowski Cezary, Kud Katarzyna
  7. Puzony –Pudło Agnieszka, Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita
  8. Tuba-Ciszewski Szymon

Karol Kurpinski-Koncert klarnetowy  B-dur

  1. Flet – Kaczyńska Renata
  2. Oboje- Skibińska Amelia,  Wojszel Aleksandra
  3. Klarnety- Pomykała Kamil, Przystępski Dominik
  4. Fagoty- Jurczak Katarzyna , Ciszewska Joanna
  5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,

WOLFGANG  AMADEUS  MOZART –SYMFONIA G-MOLL KV 550

  1. Flety – Jagłowska Jolanta,
  2. Oboje – Waszkiewicz Michał, Skibińska Amelia
  3. Klarnety- Grad Ewa, Bednarczyk Kinga
  4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Jurczak Katarzyna
  5. Rogi –       Czekała Jakub, Fiedoruk Adam

PLAN PRÓB ORKIESTRY SYMFONICZNEJ do koncertu 28 listopada 2017

20.11.2017, poniedziałek, ranne próby sekcyjne, 18:30-22:00, ul. Podleśna 2

21.11.2017 , wtorek, ranne próby sekcyjne, 19:00-22:00, ul. Podleśna 2

22.11.2017, środa, 14:00-17:45, ul. Podleśna 2

23.11.2017, czwartek, 14:00-18:30, ul. Podleśna 2

24.11.2017, piątek, próby sekcyjne z Dyrygentem – godziny do ustalenia

25.11.2017, sobota, 14:00-17:00, ul. Podleśna 2

26.11.2017, niedziela, 8:30-12:30, ul. Podleśna 2

27.11.2017, poniedziałek, 9:00-13:00, ul. Podleśna 2 – próba,

WYJAZD DO SUWAŁK, Koncert godz.18:00

28.11.2017, wtorek,.9:00-13:00, ul. Podleśna 2 – próba generalna

28.11.2017, wtorek, godz. 20:00, ul. Podleśna 2 –  KONCERT
Orkiestra Symfoniczna UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku

Robert Kabara – dyrygent 

Filip Jakub Mosurek – klarnet