BIG-BAND próby do koncertu 29.11.2016

BIG-BAND próby – Sala Audytoryjna:

24.11.2016 20:30-22:00

25.11.2016 13:30-16:00

26.11.2016 20:00-23:00

28.11.2016 20:00-23:00

29.11.2016 12:00-21:00, 19:00-koncert, sala audytoryjna

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Kierownictwo artystyczne: Tomek Witek

KONCERT 6 grudnia 2016 skład i próby

Orkiestra UMFC skład na koncert 6.12.2016r.
MUZYKA FILMOWA KRZESIMIRA DĘBSKIEGO
DYR.KRZESIMIR DĘBSKI
INSTRUMENTY SMYCZKOWE – CAŁY PROGRAM

Skrzypce I
1.Pomykała Joanna –koncertmistrz
2. Piotrowski Zbigniew
3. Sinchuk Marharyta
4. Toczyski Mariusz Jacek
5. Majewski Bartłomiej
6.Chudziak Aleksandra Magdalena
7.Mancewicz Maciej
8. Kałużny Szymon
9. Patrykus Marta Barbara
10.Pawlicka Hanna Agnieszka
11.Szukalska Monika
12. Maliszewska Joanna

Skrzypce II
1. Górska Magdalena – lider
2. Baumel Agata
3. Traihel Maryla
4. Vikova Dziyana
5. Mazgajczyk Katarzyna Anna
6. Borowski Dawid
7. Czepiel Eliza
8. Bielska Melania
9. Garus Katarzyna
10. Laskowska Agata
11. Zaworska Alicja
12. Nalaskowska Dobrochna

Altówka
1. Monachowicz Anna – lider
2. Zych Martyna Oliwia
3. Piatrovich Hanna
4. Drabarek Agnieszka
5. Gosieniecka Aleksandra
6. Wiciński Karol

Wiolonczele
1. Jakubowski Jakub – lider
2. Wolanin Piotr
3. Asipchuk Raman
4. Mikelis Valeryia
5. Maciejewska Kinga

Kontrabasy
1. Pawelczyk Patrycja Małgorzata -lider
2. Hasińska Elżbieta
3. Kuk Krzysztof Franciszek
4. Cis Oskar

PERKUSJA
1. Szubzda Ewa
2. Murawko Urszula
3. Jadczak Marcin
4. Łepkowski Mateusz
5. Baranowska Anna
6. Bator Michał

AKORDEON
1. Zalewski Karol

GITARA AKUSTYCZNA – Paweł Tarasiuk
GITARA ELEKTRYCZNA– Piotr Ostrowski
GITARA BASOWA

Fortepian– Mikołaj Mileszko
INSTRUMENTY DĘTE

Nim Kartka spłonie
1. Flety – Adrianna Zielińska, Agata Falkowska
2. Oboje-Michał Waszkiewicz, Joanna Krejnzler
3. Klarnety-Ewa Grad , Jakub Ladziński
4. Fagoty- Aleksandra Mieczkowska, Kajetan Klimaszewski
5. Rogi – Jakub Czekała, Adam Fiedoruk,
6. Trąbki – Cezary Witkowski, Michał Wadowski
7. Puzony –Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
8. Tuba – Adam Stasiewicz

Na dobre i złe
1. Flety – Adrianna Zielińska, Agata Falkowska
2. Oboje- Michał Waszkiewicz,Amelia Skibińska
3. Klarnety- Ewa Grad Jakub Ladziński
4. Fagoty- Aleksandra Mieczkowska, Kajetan Klimaszewski
5. Rogi -Jakub Czekała, Fiedoruk Adam
6. Trąbki – Niezgoda Bernard, Skiba Joanna
7. Puzony- Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
8. Tuba – Adam Stasiewicz

Pieśń Baobabu
1. Flety – Adrianna Zielinska, Agata Falkowska
2. Oboje-Michał Waszkiewicz, Joanna Kriezler
3. Klarnety- Ewa Grad Jakub Ladziński
4. Fagoty- Mieczkowska Aleksandra, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Jakub Czekała, Fiedoruk Adam
6. Trąbki – Niezgoda Bernard, Skiba Joanna
7. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
8. Tuba- Adam Stasiewicz

Pieśń Heleny
1. Flety – Adrianna Zielinska, Agata Falkowska
2. Oboj- Michał Waszkiewicz 3.Klarnety- Ewa Grad , Jakub Ladziński
4. Fagoty- Mieczkowska Aleksandra, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi -Fiedoruk Adam, Czekała Jakub , 6.Trąbki – Niezgoda Bernard, Skiba Joanna 7.Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski 8.Tuba- Adam Stasiewicz

Zima Lubi dzieci
1. Flety – Adrianna Zielinska, Agata Falkowska
2. Oboje-Michał Waszkiewicz,Amelia Skibińska 3.Klarnety- Ewa Grad, Jakub Ladziński
4. Fagoty- Mieczkowska Aleksandra, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
6. Trąbki – Niezgoda Bernard, Michał Jagiełło 7.Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski 8.Tuba- Adam Stasiewicz

Zmysły Precz
1. Flety -Adrianna Zielinska , Agata Falkowska
2. Oboje- Michał Waszkiewicz,
3. Klarnety- Ewa Grad
4. Fagoty- Aleksandra Mieczkowska, Kajetan Klimaszewski
5. Rogi – Czekała Jakub
6. Trąbki – Niezgoda Bernard
7. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski

Muzyka z Filmu „W Pustyniu i w Puszczy” Mama Afryka
1. Flety – Adrianna Zielińska, Agata Falkowska
2. Oboje- Michał Waszkiewicz, Joanna Krejzler
3. Klarnety- Ewa Grad , Jakub Ladziński
4. Fagoty- Mieczkowska Aleksandra, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Czekała Jakub Fiedoruk Adam
6. Trąbki – Michał Jagiełło, Skiba Joanna
7. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
8. Tuba- Adam Stasiewicz

Muzyka filmowa Krzesimira Dębskiego sześć suit opracowanych przez młodych kompozytorów
W PUSTYNI I W PUSZCZY
1. Flety – Jolanta Jagłowska, Bartosz Kowalik
2. Oboje- Urszula Bańkowska, Urszula Kowalczyk
3. Klarnety – Kamil Pomykała, Mateusz Kurkowski/klarnet basowy
4. Saksofon altowy- Ewelina Prokopiuk
5. Fagoty- Karolina Metrak, Katarzyna Jurczak
6. Rogi – Czekała Jakub Fiedoruk Adam
7. Trąbki Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski
8. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
9. Tuba- Adam Stasiewicz

STARA BAŚŃ
1. Flety -Jolanta Jagłowska, Bartosz Kowalik
2. Oboje- Urszula Bańkowska, Urszula Kowalczyk
3. Klarnety – Kamil Pomykała, Mateusz Kurkowski/klarnet basowy
4. Saksofon altowy- Ewelina Prokopiuk
5. Fagoty- Karolina Metrak, Katarzyna Jurczak
6. Rogi – Czekała Jakub Fiedoruk Adam
7. Trąbki -Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski, Michał Jagiełło
8. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
9. Tuba- Adam Stasiewicz

BITWA WARSZAWSKA 1920
1. Flety –Łukasz Jankowski, Bartosz Kowalik
2. Oboje- Urszula Bańkowska, Urszula Kowalczyk
3. Klarnety – Kamil Pomykała, Mateusz Kurkowski/klarnet basowy
4. Saksofon altowy- Ewelina Prokopiuk
5. Fagoty- Karolina Metrak, Katarzyna Jurczak
6. Rogi – Czekała Jakub Fiedoruk Adam
7. Trąbki -Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski, Michał Jagiełło
8. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
9. Tuba- Adam Stasiewicz

KINGSAJZ
1. Flety -Łukasz Jankowski ,Bartosz Kowalik, ,
2. Oboje- Urszula Bańkowska, Urszula Kowalczyk
3. Klarnety – Kamil Pomykała, Mateusz Kurkowski/klarnet basowy
4. Saksofony- Maria Kowalewska, Rafał Wróblewski
5. Fagoty- Karolina Metrak, Katarzyna Jurczak
6. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam
7. Trąbki -Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski, Michał Jagiełło
8. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
9. Tuba- Adam Stasiewicz

OGNIEM I MIECZEM
1. Flety – Bartosz Kowalik, Łukasz Jankowski,
2. Oboje- Urszula Bańkowska, Urszula Kowalczyk
3. Klarnety – Kamil Pomykała, Mateusz Kurkowski/klarnet basowy
4. Saksofony- Maria Kowalewska, Rafał Wróblewski
5. Fagoty- Karolina Metrak, Katarzyna Jurczak
6. Rogi – Czekała Jakub Fiedoruk Adam
7. Trąbki -Bernard Niezgoda, Cezary Witkowski, Michał Jagiełło
8. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
9. Tuba- Adam Stasiewicz

SUITA SERIALE
1. Flety – Bartosz Kowalik, Łukasz Jankowski,
2. Oboje- Urszula Bańkowska, Urszula Kowalczyk
3. Klarnety – Kamil Pomykała, Mateusz Kurkowski/klarnet basowy
4. Saksofony- Maria Kowalewska, Rafał Wróblewski
5. Fagoty- Karolina Metrak, Katarzyna Jurczak
6. Rogi – Czekała Jakub Fiedoruk Adam
7. Trąbki –Michał Wadowski ,Michał Jagiełło
8. Puzony – Ewa Harasimiuk , Przemysław Witkowski
9. Tuba- Adam Stasiewicz

Próby- sala koncertowa UMFC
DYR. GRZEGORZ BERNIAK

28.11.2016r. 11.00-13.00 – smyczki
29.11.2016r. 15.00-17.00
30.11.2016r. 15.00-17.00
1.12.2016r. 15.00-17.00
2.12.2016r. 15.00-17.00
3.12.2016r. 15.00-17.00

DYR. KRZESIMIR DĘBSKI

5.12.2016r. 9.00- 13.00 sala koncertowa OiFP ul .Podleśna 2
18.30-21.30 ‘’
6.12.2016r 9.00- 13.00 sala koncertowa OiFP ul .Podleśna 2

18.00 gotowość orkiestry, 19.00 KONCERT – sala koncertowa OiFP ul. Podleśna 2