Skład i próby orkiestry symfonicznej

Orkiestra UMFC skład na koncert 18.10.2016r.
INSTRUMENTY SMYCZKOWE
J. Brahms – Wariacje na temat Haydna op.56
W. A. Mozart –Sinfonia Concertante KV 297 b
( zmniejszony skład smyczków)
H. Czyż – Canzona di barocca

Skrzypce I
1.Pomykała Joanna –koncertmistrz
2. Sinchuk Marharyta
3. Toczyski Mariusz Jacek
4. Majewski Bartłomiej
5. Chudziak Aleksandra Magdalena
6. Mancewicz Maciej
7. Kałużny Szymon
8.Patrykus Marta Barbara
9.Pawlicka Hanna Agnieszka
10.Szukalska Monika
11. Żebrowska Natalia
12. Maliszewska Joanna

Skrzypce II
1. Górska Magdalena -lider
2. Baumel Agata
3. Bielska Melania
4. Mazgajczyk Katarzyna Anna
5. Borowski Dawid
6. Czepiel Eliza
7. Garus Katarzyna
8. Haraburda Ewa
9. Laskowska Agata
10. Zaworska Alicja
11. Nalaskowska Dobrochna

Altówka
1. Kowalska Alina
2. Monachowicz Anna
3. Markowska Martyna
4. Zych Martyna Oliwia
5. Drabarek Agnieszka
6. Gosieniecka Aleksandra
7. Piatrovich Hanna
8. Wiciński Karol

Wiolonczele
1. Jakubowski Jakub -lider
2. Wolanin Piotr
3. Asipchuk Raman
4. Mikelis Valeryia
5. Maciejewska Kinga

Kontrabasy
1. Waraksa Mateusz -lider
2. Pawelczyk Patrycja Małgorzata
3. Hasińska Elżbieta
4. Kuk Krzysztof Franciszek
5. Cis Oskar

INSTRUMENTY DĘTE, PERKUSJA

J. Brahms – Wariacje na temat Haydna op.56

1. Flety – Jagłowska Jolanta, Jankowski Łukasz, Kaczyńska Renata(piccolo)
2. Oboje- Kowalczuk Urszula ,Vashevich Mikhail
3. Klarnety-Jurczuk Joanna, Kurkowski Mateusz
4. Fagoty-Mętrak Karolina, Mieczkowska Aleksandra
5. Rogi – Łoźińska Olga, Fiedoruk Adam, Czekała Jakub , …..
6. Trąbki – Niezgoda Bernard, Skiba Joanna
7. Perkusja-Murawko Urszula, Łepkowski Mariusz
W. A. Mozart –Sinfonia Concertante KV 297 b

Soliści: S.Sobola –obój,W.Mrozek – klarnet,
A.Kasperek –fagot, T.Czekała-róg

1. Oboje- Kowalczuk Urszula , Vashevich Mikhail
2. Rogi – Łoźińska Olga, Fiedoruk Adam

Próby-

03.10- 07.10 2016r. – próby sekcyjne( liderzy grup proszeni są o ustalenie terminów z pedagogami studiów orkiestrowych )

10.10.2016r.(poniedziałek) – 15:00- 19:00 próby sekcyjne smyczki, s.31; 18:00-21:00 próby sekcyjne – gruba dęta,s.203B

11.10.2016r.(wtorek)- 9.00-13.00 smyczki, 15.00-18.00 grupa dęta + perkusja

12.10.2016r.(środa) –8.30 -11.00 tutti godz.14.00 Inauguracja Roku Akademickiego

13.10.2016r.(czwartek)- 9.00-13.00 tutti, 16.00-19.00 tutti

14.10.2016r.(piątek) 9.00-13.00(godz. 12.00 -W.A.Mozart próba z udziałem solistów), 16.00 -19.00 tutti

15.10.2016r.(sobota) 10.00-13.00

17.10.2016r.(poniedziałek) 9.00-13.00 sala koncertowa OiFP ul .Podleśna 2

18.10.2016r.(wtorek)próba generalna godzina do ustalenia

Godzina 18.00 gotowość orkiestry, Godzina 19.00 KONCERT -sala koncertowa OiFP ul .Podleśna 2

 

Szkolenie biblioteczne

Szkolenie biblioteczne

dla studentów I roku studiów pierwszego stopnia oraz nowych studentów studiów drugiego stopnia odbędzie się w Sali Audytoryjnej w budynku „B”

10 października br. (poniedziałek)

w godz. 8.00 – 9.30.

Obecność obowiązkowa!