Koncert dyplomantów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż próby z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej do Koncertu z Państwa udziałem w dniu 20.04.2018 r. odbędą się w sali koncertowej przy ul. Podleśnej 2 w poniższych terminach :

– środa (18.04.2018) w godzinach 10:00-13:30 | soliści wokaliści

– środa (18.04.2018) w godzinach 18:00-21:30 | soliści instrumentaliści

– czwartek (19.04.2018) w godzinach 10:00-13:30 | wszyscy soliści

– piątek (20.04.2018) w godzinach 10:00-13:00 | wszyscy soliści

Skład na koncert 10.04.2018r

Orkiestra UMFC , Dyplomanci ZSM
skład na koncert 10.04.2018r. wtorek
Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2 godz. 18:00
MONIKA BACHOWSKA- DYRYGENT

1. Natalia Gładkowska – flet
François Devienne – Koncert fletowy nr 7 e-moll, cz.III – Rondo
2. Julia Malinowska – flet
Cécile Chaminade – Concertino D-dur op. 107 na flet i orkiestrę
3. Michał Jagiełło – trąbka
Antonio Vivaldi – Aria Vagausa „Armatae face et anguibus” z oratorium „Judyta triumfująca” na trąbkę i orkiestrę smyczkową
4. Paweł Półtorak – gitara
Joaquino Rodrigo – „Concierto de Aranjuez” na gitarę i orkiestrę, cz.II – Adagio
5. Damian Zyskowski – akordeon
Igor Shamo – Koncert na akordeon i orkiestrę smyczkową,
cz.III – Aria, cz. IV – Toccata
6. Maja Markowska – fortepian (Filia)
Joseph Haydn – Koncert fortepianowy G-dur, cz.III – Rondo. Presto
7. Karolina Łapińska – śpiew
Franz Lehár – Aria Giuditty „Kto me usta całuje ten śni” z operetki „Giuditta”

INSTRUMENTY SMYCZKOWE – CAŁY PROGRAM
Skrzypce I
1. Toczyski Mariusz – lider
2. Szuchalska Monika
3. Górska Magdalena
4. Piotrowski Zbigniew
5. Majewski Bartłomiej
6. Patrykus Marta Barbara
7. Sandel Elżbieta
8. Traihel Maryia
9. Mancewicz Maciej
10. Chudziak Aleksandra Magdalena
11. Kałużny Szymon
12. Klinger Melania
13. Maliszewska Joanna

Skrzypce II
1. Pawlicka Hanna Agnieszka- lider
2. Baumel Agata
3. Mazgajczyk Katarzyna Anna
4. Borowski Dawid
5. Garus Katarzyna
6. Czepiel Eliza
7. Halaburda Ewa
8. Laskowska Agata
9. Włodarczyk Aleksandra
10. Gorayska Barbara
11. Pieczewska Weronika
12. Tokajuk Emilia
13. Zaworska Alicja

Altówka
1. Piatrovich Hanna – lider
2. Markowska Martyna
3. Wierzbicka Maria
4. Zych Martyna Oliwia
5. Drabarek Agnieszka
6. Gosieniecka Aleksandra
7. Wiciński Karol
8. Wagner Katarzyna
9. Ostasz Aleksandra

Wiolonczele
1. Wolanin Piotr- lider
2. Asipchuk Raman
3. Mikelis Valeryia
4. Maciejewska Kinga
5. Gołdys Maja
Kontrabasy
1. Makarczuk Joanna Monika– lider
2. Pawełczyk Patrycja Małgorzata
3. Cis Oskar
4. Kuk Krzysztof

PERKUSJA
1. Łepkowski Mariusz
2. Baranowska Anna

Harfa

INSTRUMENTY DĘTE
Cécile Chaminade – Concertino D-dur op. 107 na flet i orkiestrę
1. Flet, picollo- Zielińska Adrianna, Falkowska Agata
2. Oboje – Skibińska Amelia, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety- Grad Ewa , Bednarczyk Kinga
4. Fagoty- Jurczak Katarzyna, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
Tabero Bartłomiej, Adamski Piotr
6. Puzony – Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita,
7. Tuba- Ciszewski Szymon

Joaquino Rodrigo – „Concierto de Aranjuez” na gitarę i orkiestrę, cz.II – Adagio 13’
1. Flety, piccolo – Kaczyńska Renata , Zielińska Adrianna Falkowska Agata (picollo)
2. Oboje, rożek angielski – Wojszel Aleksandra, Skibińska Amelia, Waszkiewicz Michał (rożek)
3. Klarnety – Grad Ewa, Bednarczyk Kinga
4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Ciszewska Joanna
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
6. Trąbki- Skiba Joanna, Wadowski Michał,

Joseph Haydn – Koncert fortepianowy G-dur, cz.III – Rondo. Presto 5’30
1. Oboje – Waszkiewicz Michał, Wojszel Aleksandra
2. Rogi – Fiedoruk Adam, Adamski Piotr

Franz Lehár – Aria Giuditty „Kto me usta całuje ten śni” z operetki „Giuditta” 4’
1. Flety, piccolo – Kaczyńska Renata, Zielińska Adrianna, Falkowska Agata
2. Oboje – Skibińska Amelia, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety – Grad Ewa, Bednarczyk Kinga
4. Fagoty – Klimaszewski Kajetan, Ciszewska Joanna
5. Rogi- Fiedoruk Adam, Adamski Piotr
6. Trąbki-Wadowski Michał, Skiba Joanna
7. Puzony – Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita

Próby sekcyjne
poniedziałek 26.03.2018r.
•10.30 – 13.00 skrzypce I i II- as. Rafał Dudzik (s. 31)
•11.00 – 14.00 altówki – ad.dr Radoslaw Koper (s. 25)
•11.45- 14.30 kontrabasy – ad. dr Kamill Łomasko (s. 06)
•13.00 – 15.00 wiolonczela – st. wykł. Wojciech Kopijkowski (s. 31)
•16.00 – 18.00 instrumenty dęte – st. wykł. dr Sylwester Sobola (s. 31)

Próby
5.04.2018r.(czwartek)
•9.00-13.00 s. Koncertowa 31
•16.00-20.00 s. koncertowa 31
6.04.2018r. (piątek) 9.00 – 13.00 s. koncertowa 31
7.04.2018r. ( sobota) 9.00 – 13.00 s. koncertowa z solistami
8.04.2018r. ( niedziela) 10.00- 14.00 s. koncertowa z solistami
9.04.2018r.(poniedziałek) 9.00-13.00 ul. Podleśna 2 z solistami
18:30-22:00 „
10.04.2018r.(wtorek) 9.00- 13.00 ul. Podleśna 2

próba generalna
17.00 gotowość
18:00, ul. Podleśna 2 – KONCERT

Ogłoszenie

UWAGA

ORKIESTRA – INSTRUMENTY DĘTE

W dniu 5 marca 2018 roku, poniedziałek,
o godz.17:00 w Sali Koncertowej (31),ul. Kawaleryjska 5,
odbędzie się dodatkowa próba instrumentów dętych
z st.wykł. dr Sylwestrem Sobolą.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Bazy on-Lline

Zapraszamy studentów i pracowników UMFC Wydział w Białymstoku
do Biblioteki w celu uzyskania niezbędnych informacji
do korzystania z baz on-line.


to ponad 126 tys. płyt z ponad 800 wydawnictw


to ponad 50 tys. nut z możliwością drukowania


pełna elektroniczna wersja czasopisma (w tym nr archiwalne)

Paln prób i skład 6.03.2018

Orkiestra Symfoniczna UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku

skład na koncert 06.03.2018r. wtorek
Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2 godz.19:00

BOGDAN OLĘDZKI- DYRYGENT

JAKUB DUBIK- SOLISTA( WIOLONCZELA)

• W.A.MOZART – UWERTURA DO OPERY CZARODZIEJSKI FLET
• C.SAINT-SEANS – KONCERT WIOLONCZELOWY NR1 A -MOLL
• R.SCHUMANN – SYMFONIA D-MOLL OP.120

INSTRUMENTY SMYCZKOWE – CAŁY PROGRAM
Skrzypce I
1. Pomykała Joanna- lider
2. Górska Magdalena
3. Piotrowski Zbigniew
4. Toczyski Mariusz
5. Patrykus Marta Barbara
6. Sandel Elżbieta
7. Pawlicka Hanna Agnieszka
8. Szuchalska Monika
9. Traihel Maryia
10. Mancewicz Maciej
11. Chudziak Aleksandra Magdalena
12. Kałużny Szymon
13. Bielska Melania
14. Maliszewska Joanna

Skrzypce II
1. Baumel Agata –lider
2. Majewski Bartłomiej
3. Mazgajczyk Katarzyna Anna
4. Borowski Dawid
5. Garus Katarzyna
6. Czepiel Eliza
7. Halaburda Ewa
8. Laskowska Agata
9. Włodarczyk Aleksandra
10. Gorayska Barbara
11. Pieczewska Weronika
12. Tokajuk Emilia
13. Zaworska Alicja

Altówki
1. Piatrovich Hanna – lider
2. Markowska Martyna
3. Wierzbicka Maria
4. Zych Martyna Oliwia
5. Drabarek Agnieszka
6. Gosieniecka Aleksandra
7. Wiciński Karol
8. Wagner Katarzyna
9. Ostasz Aleksandra

Wiolonczele
1. Wolanin Piotr- lider
2. Asipchuk Raman
3. Mikelis Valeryia
4. Maciejewska Kinga
5. Gołdys Maja
Kontrabasy
1. Pawełczyk Patrycja Małgorzata – lider
2. Cis Oskar
3. Kuk Krzysztof

PERKUSJA
1. Łepkowski Mariusz
2. Baranowska Anna

INSTRUMENTY DĘTE
W. A. Mozart -Uwertura do opery Czarodziejski flet
1. Flety, – Zielińska Adrianna, Falkowska Agata ,
2. Oboje – Waszkiewicz Michał, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety- Ladziński Jakub, Pomykała Kamil
4. Fagoty- Jurczak Katarzyna, Klimaszewski Kajetan
5. Rogi – Fiedoruk Adam, Tabero Bartłomiej
6. Trąbki- Wadowski Michał, Witkowski Cezary,

C.Saint-Seans -Koncert wiolonczelowy nr 1 a-moll
1. Flety– Falkowska Agata, Zielińska Adrianna
2. Oboje- Skibińska Amelia, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety -Kurkowski Mateusz, Przystępski Dominik
4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Ciszewska Joanna
5. Rogi – Czekała Jakub, Fiedoruk Adam,
6. Trąbki- Jagiełło Michał, Witkowski Cezary

R.Schumann – IV SYMFONIA d- moll op.120
1. Flety – Jagłowska Jolanta, Zielińska Adrianna
2. Oboje – Waszkiewicz Michał, Wojszel Aleksandra
3. Klarnety- Jurczuk Joanna, Grad Ewa
4. Fagoty- Klimaszewski Kajetan, Jurczak Katarzyna,
5. Rogi – (4) Czekała Jakub, Fiedoruk Adam, Tabero Bartłomiej , Adamski Piotr
6. Trabki – Niezgoda Bernard, Skiba Joanna
7. Puzony (3)- Witkowski Przemysław, Szaszkow Nikita,

PRÓBY SEKCYJNE !
PONIEDZIAŁEK 26.02.2018r.
Skrzypce – 10.30- 13.30 – as. R.Dudzik s. 31 (budynek A)
Altówki – 11.30 – 14.00 – ad. dr R.Koper s.25 (budynek A)
Wiolonczele – 13.00- 15.30 – st. wykł. W.Kopijkowski s. 4 (budynek A)
Kontrabasy – 11.30- 14.00 – ad. dr K.Łomasko s.06 (budynek A)
Instrumenty Dęte- 14.00 – 17.00 – st. wykł. dr S.Sobola s.31 (budynek A)
Próby
27.02.2018, wtorek, 9.00-13.00 s.31
28.02.2018, środa, 9.00-13.00 s.31
1.03.2018, czwartek 9.00-13.00 s.31
2.03.2018, piątek 9.00-13.00 s.31
3.03.2018, sobota, 9.00-13:00 s.31
4.03.2018, niedziela wolne

5.03.2018, poniedziałek 9:00-13:00, ul. Podleśna 2
6.03.2018 , wtorek 9:00-13:00, ul. Podleśna 2 próba generalna

6.03.2018 ,wtorek 18.00 GOTOWOŚĆ
KONCERT 19:00, ul. Podleśna 2